RED GHOST - produkcja filmów reklamowych

Produkcja filmów reklamowych, produkcja spotów reklamowych - filmy korporacyjne, filmy promocyjne, animacje 2D i 3D.

Realizujemy filmy, w których odzwierciedlamy wyobraźnię.

Zaczynamy od wysłuchania Twoich potrzeb. Kreujemy pomysł. Przekładamy go na język filmu, osadzamy w czasie i przestrzeni. Tworzymy scenariusz. Nadajemy formę, obraz i dźwięk. Sprawiamy, że w filmie zaczyna się dziać akcja - filmowanie z drona, filmowanie z powietrza. Zwracamy uwagę na szczegóły i przypisujemy im odpowiednie znaczenie.


Jesteśmy zawsze blisko sedna rzeczy i Twoich potrzeb.

Kompleksowo wspieramy Twoje przedsięwzięcia i biznes. Realizujemy nie tylko filmy, ale również strategie marketingowe, video marketing oraz branding dla produktów i usług. Budujemy i wspieramy marki w Internecie, dzięki dystrybucji wartościowych treści, zdobywaniu uwagi i zaangażowania klientów. Marki wiedzą, że je rozumiemy.

Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne, filmy promocyjne - filmowanie z drona, filmowanie z powietrza.

 

New Spirit of Digital Media

SHOWREEL 2016

NEWS

Pokaż starsze wiadomości

Konferencje – jak je najlepiej zrelacjonować?

Konferencje, seminaria, czy fora branżowe to zawsze ogromne wyzwanie organizacyjne, napakowany program i szybko następujące po sobie wydarzenia. Jak sprawić, aby wszystko to, co z mozołem było przygotowywane przez organizatorów nie minęło bezpowrotnie wraz z wyjściem ostatniego gościa?
 

Odpowiedzią jest dokumentowanie wydarzeń na filmie. Ulotne chwile, zainteresowanie publiczności, oklaski i wyrazy uznania, prelekcje i wykłady – to wszystko zrealizowaliśmy w postaci filmowej dla naszych klientów tej jesieni. W październiku 2017 r. zostaliśmy zaproszeni do stworzenia relacji z I WIELKOPOLSKIEGO FORUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ „ZARABIAJ Z MISJĄ” przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych oraz Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poznaniu. Zrealizowaliśmy krótkie filmiki przedstawiające trzy wyróżnione za efektywną działalność gospodarczą podmioty, które zostały zaprezentowane podczas forum oraz relację filmową z tego wydarzenia. Reportaż przedstawia wystąpienia prelegentów, nagrodzonych przedsiębiorców społecznych, debatę oraz warsztaty dla uczestników. Wydarzenie odbyło się w nowoczesnym budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. 
 

W listopadzie 2017 r. na zaproszenie Stowarzyszenia Twoja Moc, które zajmuje się szerzeniem wiedzy na temat świadomego odżywiania, zdrowego stylu życia i naturalnych sposobów leczenia zrealizowaliśmy relację z konferencji "ODPORNOŚĆ bierze się z brzucha czyli wszystko o jelitach", która miała miejsce w Collegium Da Vinci w Poznaniu. Nagraliśmy i przygotowaliśmy również trzy wykłady prowadzone przez dwie różne prelegentki i wykonaliśmy sesję fotograficzną.
 

Zajęliśmy się z pieczołowitością godną najlepszych dokumentalistów stworzeniem wiernego zapisu niezwykle energetycznych eventów, które przyciągnęły setki uczestników. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w relacjonowaniu wydarzeń, a dzięki filmom, które tworzymy każdy ważny detal eventu zostanie uwieczniony i wesprze Organizatorów w ich dalszej promocji!

OFERTA

PRODUKCJA FILMOWA

Do każdego projektu filmowego podchodzimy kompleksowo i w porozumieniu z klientem. Realizacja filmu przebiega w czterech etapach: POMYSŁ – PRZYGOTOWANIE – PRODUKCJA – POSTPRODUKCJA.  My dodaliśmy jeszcze jeden - PROMOCJA. Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne i promocyjne.
 

CZYTAJ WIĘCEJ
 

STRATEGIA

Strategia to sztuka dowodzenia i działanie. Projektujemy strategie i opracowujemy plany działań marketingowych, które budują wizerunek marek produktów i usług, wspierając ich promocję i zwiększając sprzedaż.

CZYTAJ WIĘCEJ

BRANDING

Kreujemy i budujemy nowe marki, od podstaw. Zaczynamy od niezapisanej kartki, a kończymy na całościowym wizerunku brandu, zawierającym: nazwę, logo, claim, nazwę domeny internetowej, Key Visual oraz Identyfikację Wizualną (Corporate Identity).

CZYTAJ WIĘCEJ
 

INTERNET I CONTENT MARKETING

Skupiamy się na działaniach Internecie i to właśnie tam budujemy obecność marek. Tworzymy i dostarczamy wartościowych treści, które są odpowiedzią na pytania i potrzeby klientów. Realizujemy w Internecie i Social Media strategię komunikacji marki z jej odbiorcami.

CZYTAJ WIĘCEJ

PORTFOLIO

KONTAKT

KTO PYTA, NIE BŁĄDZI :)
Wiadomość została wysłana.Red Ghost
ul. Dąbrowskiego 81/85 lok. 202
60-529 Poznań

NIP 781-101-23-31

info@redghost.pl

tel. kom. +48 512 466 309


Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne, filmy promocyjne, animacje filmowe, wizualizacje 3D

Pobierz BRIEF