RED GHOST - produkcja filmów reklamowych

Produkcja filmów reklamowych, produkcja spotów reklamowych - filmy korporacyjne, filmy promocyjne, animacje 2D i 3D.

Realizujemy filmy, w których odzwierciedlamy wyobraźnię.

Zaczynamy od wysłuchania Twoich potrzeb. Kreujemy pomysł. Przekładamy go na język filmu, osadzamy w czasie i przestrzeni. Tworzymy scenariusz. Nadajemy formę, obraz i dźwięk. Sprawiamy, że w filmie zaczyna się dziać akcja - filmowanie z drona, filmowanie z powietrza. Zwracamy uwagę na szczegóły i przypisujemy im odpowiednie znaczenie.


Jesteśmy zawsze blisko sedna rzeczy i Twoich potrzeb.

Kompleksowo wspieramy Twoje przedsięwzięcia i biznes. Realizujemy nie tylko filmy, ale również strategie marketingowe, video marketing oraz branding dla produktów i usług. Budujemy i wspieramy marki w Internecie, dzięki dystrybucji wartościowych treści, zdobywaniu uwagi i zaangażowania klientów. Marki wiedzą, że je rozumiemy.

Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne, filmy promocyjne - filmowanie z drona, filmowanie z powietrza.

 

New Spirit of Digital Media

SHOWREEL 2016

NEWS

Pokaż starsze wiadomości

Tworzymy treści do biuletynu „Przyjazna Kuchnia” dla firmy Peka

„Przyjazna Kuchnia” to biuletyn firmy Peka poświęcony wnętrzarstwu. Opracowaliśmy pomysł i przygotowaliśmy treść artykułów zawartych w pierwszym wydaniu biuletynu. Wydawnictwo powstało  z myślą o tym, aby dostarczać  klientom, partnerom i kontrahentom firmy Peka wartościowych treści i ciekawych informacji ze świata designu.  Peka Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od 1996 roku i kompleksowo zaopatruje firmy działające w branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych.


Biuletyn składa się z kilku sekcji, w których piszemy o ciekawych zagadnieniach ze świata designu: o aktualnych trendach, praktycznych wskazówkach dla projektantów, nowatorskich pomysłach oraz inspiracjach.  Publikacja jest kwartalnikiem stworzonym przede wszystkim dla projektantów, dystrybutorów i klientów firmy Peka.

Biuletyn jest dostepny pod linkiem: www.peka.pl

 

Zdjęcia, źródło: Peka Sp. z o.o.

Grafika: Koopgraf s.c.
 

OFERTA

PRODUKCJA FILMOWA

Do każdego projektu filmowego podchodzimy kompleksowo i w porozumieniu z klientem. Realizacja filmu przebiega w czterech etapach: POMYSŁ – PRZYGOTOWANIE – PRODUKCJA – POSTPRODUKCJA.  My dodaliśmy jeszcze jeden - PROMOCJA. Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne i promocyjne.
 

CZYTAJ WIĘCEJ
 

STRATEGIA

Strategia to sztuka dowodzenia i działanie. Projektujemy strategie i opracowujemy plany działań marketingowych, które budują wizerunek marek produktów i usług, wspierając ich promocję i zwiększając sprzedaż.

CZYTAJ WIĘCEJ

BRANDING

Kreujemy i budujemy nowe marki, od podstaw. Zaczynamy od niezapisanej kartki, a kończymy na całościowym wizerunku brandu, zawierającym: nazwę, logo, claim, nazwę domeny internetowej, Key Visual oraz Identyfikację Wizualną (Corporate Identity).

CZYTAJ WIĘCEJ
 

INTERNET I CONTENT MARKETING

Skupiamy się na działaniach Internecie i to właśnie tam budujemy obecność marek. Tworzymy i dostarczamy wartościowych treści, które są odpowiedzią na pytania i potrzeby klientów. Realizujemy w Internecie i Social Media strategię komunikacji marki z jej odbiorcami.

CZYTAJ WIĘCEJ

PORTFOLIO

KONTAKT

KTO PYTA, NIE BŁĄDZI :)
Wiadomość została wysłana.Red Ghost
ul. Dąbrowskiego 81/85 lok. 202
60-529 Poznań

NIP 781-101-23-31

info@redghost.pl

tel. kom. +48 512 466 309


Produkcja filmów reklamowych - filmy korporacyjne, filmy promocyjne, animacje filmowe, wizualizacje 3D

Pobierz BRIEF